צור גולדין: ” אנחנו מרגישים שמדינת ישראל כבר ויתרה על המאמצים להילחם על אח שלי”בשבוע הבא (3-5 באוגוסט) תתקיים צעדת ענק לציון 8 שנים להפקרתם של הבנים והלוחמים אורון שאול, הדר גולדין ואברה מנגיסטו על ידי מדינת ישראל, בשבי ארגון הטרור חמאס. הצעדה תתקיים ביוזמת משפחת גולדין ותצא מביתם בכפר סבא עד לגדר בעזה בקריאה לממשלת ישראל להחזיר את הבנים הביתה.
לקראת הצעדה פורסם היום ברשתות החברתיות סרטון של צור גולדין, אחיו של הדר גולדין בו נאמר:
“זאת פניה לכל מי ששומע ורואה ואכפת לו – לי קוראים צור גולדין, אני האח התאום של הדר גולדין, קצין מצטיין בסיירת גבעתי שיצא לחזית להילחם על כולנו לפני 8 שנים במבצע “צוק איתן” והוא נחטף והוא עדיין לא כאן.
אני שבוע הבא הולך לצאת לצעדה מהבית של ההורים שלי בכפר סבא עד לגדר של עזה, אני מזמין את כולכם להצטרף אלי.
אנחנו מרגישים שמדינת ישראל כבר ויתרה על המאמצים להילחם על אח שלי, אף אחד לא נלחם עליו כבר 8 שנים. כל המחבלים כבר שוחררו מהכלא, כל העסקאות כבר נעשו עם חמאס. חמאס מקבל כל מה שהוא רוצה, קיבל מה שהוא רוצה, ולא נעשתה אפילו פעולה אחת של הממשלה כדי להביא את אח שלי הביתה.
אנחנו כבר הגענו למסקנה שכולם החליטו כבר לוותר עליו ואנחנו קוראים לאזרחים שעדיין אכפת להם לבוא ולהצטרף אלינו. אנחנו הולכים לצאת לשלושה ימים של צעדה. בואו תראו לנו מה זה ציונות, מה זה רעות ומה זה ערבות הדדית ונראה את כולנו בשיא תפארתנו וכוחנו.
הגיע הזמן שנפסיק להתבייש להילחם על חיילים. הגיע הזמן שנילחם על אח שלי.”

סרטונים נוספים