מדריך HTML – שיעור 2: סביבת עבודה✅ מדריך איך להעלות את הקוד שלכם לאינטרנט? ⬅️ https://www.youtube.com/watch?v=VeKmdiHamsw

✅✅ הרשמו עכשיו! לקבל עידכון ראשונים לקורסים ומפגשים שלי:
https://forms.gle/ApA8fQvn6FTmsvmC6
מדריך HTML – שיעור 1: סביבת עבודה

מדריך מלא לשפת התכנות html,
בפלייליסט שיצרתי עבורכם תוכלו לקבל את אבני היסוד של שפת התכנות HTML
ובנוסף css

לפלייליסט המלא: http://www.youtube.com/watch?v=IMOF9C2_WtY&list=PLEtZq1oDporh4jsGIo3NHiDVWaEYuVtVC&index=1

בניית אתרים באינטרנט בחינם: זה הנושא שאנחנו נלמד בקורס הזה.
תהליך בניית אתר היום ברשת האינטרנט היא די פשוטה, גם אם אין לכם ידע מוקדם בתכנות אתם תוכלו היום ליצור אתר מדהים ומיידי מאוד, בכבוד רב.
בעולם של היום קיימים מספר מערכות תוכן המיועדים לבניית אתרים. 2 מערכות התוכן הפופולאריות ביותר בעולם כיום הם ג’ומלה וורדפרס. אם אתם רוצים לבנות אתר מבלי להכנס לקוד יותר מידי ולהבין בדיוק איך הדברים פועלים אז אני ממליץ מאוד לגשת לבדוק את מערכות ניהול התוכן האלה. אבל במידה ואתם מעוניינים לבדוק איך הדברים עובדים, אז אני מאוד ממליץ לעבור על הקורס הזה ביחד איתי.
הנושא הראשון שאנחנו נלמד בקורס בניית אתרים הינו קורס HTML והוא מיועד לאנשים שבכלל לא היה להם שום רקע קודם בתוכנות. אז אם הכניסה שלכם לעולם בניית אתרים היא ממש עכשיו אני ממליץ מאוד לעבור קורס וזה. אם סיימתם את הקורס הזה אתם תוכלו לעבור לקורס מתקדם שנקרא PHP זהו קורס לבניית אתרים חכמים ודינמיים בניית אתרים הכוללים רשתות חברתיות, עם רשימת משתמשים, אם זה מאמרים שמתעדכנים באופן דינמי באתר. אם תעברו את 2 הקורסים לבניית אתרים בהצלחה גם קורס HTML וגם קורס PHP אני מבטיח לכם שדרככם לבניית אתר באינטרנט בטוחה, אם זה אתר בשבילכם, ואם זה אתר לחברה מסוימת שתרצו לבנות. אם בכל זאת אתם רוצים להשקיע את הזמן הזה בלימוד תוכלו לגשת לקורס פיתוח בערוץ שלי. אז כמו שציינתי בהתחלה בניית אתרים בחינם היום היא דרך מאוד קלה ונוחה למימוש, כל מה שאתם צריכים בעצם זה רק את הרצון ללמוד ולהצליח, שיהיה בהצלחה.

לדף הפייסבוק שלי: https://www.facebook.com/SoleroWeb #מדריךHTML

source

סרטונים נוספים