“לאפשר לאנשים לעלות בביטחון למירון” • בן גביר בוועדה בנושא מירוןבן גביר בוועדת הבט”פ בנושא מירון: “אל תשפכו את התינוק עם המים, לאפשר לאנשים לעלות בביטחון למירון”.
ח”כ בן גביר השתתף בדיון הועדה לביטחון הפנים על הצעת תקנות הבטיחות במקומות ציבוריים להסדרת אירוע הילולת רבי שמעון בר יוחאי בהר מירון.
בן גביר התייחס לפינוי המבנים הבוקר בהר מירון: “מתקשרים אלי עכשיו ואומרים לי שיש זריקת ספרי קודש על הארץ, מבזים ספרי תורה, אני מקבל שיש פינוי של מבנים מסכנים, אבל אני מבקש בכל לשון של בקשה, רוב המבנים שם אלו מבנים שיש שם ספרי קודש, חשוב מאוד מאוד מאוד להקפיד שהפינוי יהיה בצורה הכי מסודרת ובלי חס ושלום לפגוע בקודשי ישראל”.
על מכירת הכרטיסים המוקדמת אמר בן גביר כי מתקבלות תלונות על רכישת הכרטיסים להר: “חייבים להיות ערים לעניין של הכרטיסים. יש מרמור והטענה בימים האחרונים שקשה מאוד להשיג כרטיסים ורק קבוצות מיוחסות וקבוצות ‘מטעם’ השיגו כרטיסים”.
בן גביר גם הזכיר את המניעה של איחוד הצלה לתפקד בהילולה: “אני מבין שנכון לרגע זה הם בכלל לא הולכים להיות על ההר וזו טעות גדולה. הציבור החרדי ואני מסתובב בהרבה מאוד מקומות, סומך עליהם ומעריך אותם, צריכים להיות כפופים למשרד הבריאות והמשרד נותן כאן למד”א את הניהול הכללי, אבל אני חושב שזו תהיה טעות שאיחוד הצלה שהציבור החרדי מחובר אליו, לא יהיה שותף למה שקורה שם, כי סומכים עליהם”.
לסיום אמר בן גביר “אני מתכון להיות שם בלילה הזה. חשוב לי להיות ולבחון”.

סרטונים נוספים